Mistrzostwa Polski Mażoretek 2015 - wyniki

 Wyniki XVII Mistrzostw Polski Mażoretek
Kędzierzyn-Koźle, 22-24.05.2015 r. 

konkurencje baton
solo baton kadetki:
I miejsce, Mistrz Polski - Oliwia Stroka, Tęcza IV Racibórz
II miejsce, I Wicemistrz Polski - Amelia Sieczka, Miraż Wronki
III miejsce, II Wicemistrz Polski - Maria Zejma, Gracjusie Stara Wieś

solo 2x baton kadetki:
I miejsce, Mistrz Polski - Aleksandra Ginalska, Miraż Wronki
II miejsce, I Wicemistrz Polski - Aniela Łabojewska, Miraż Wronki
III miejsce, II Wicemistrz Polski - Emilie Zdera, Seniorita Dobrzeń Wielki 

solo baton juniorki młodsze:
I miejsce, Mistrz Polski - Alicja Kaczmarek, Miraż Wronki
II miejsce, I Wicemistrz Polski - Olimpia Garstka, Miraż Wronki
III miejsce, II Wicemistrz Polski - Emilia Budny, Mały Zygzak Czerwionka-Leszczyny

solo baton juniorki starsze:
I miejsce, Mistrz Polski - Oliwia Czechowska, Miraż Wronki
II miejsce, I Wicemistrz Polski - Julia Pleszewska, Tęcza III Racibórz
III miejsce, II Wicemistrz Polski - Aleksandra Brzozowska, Fantazja Ogrodzieniec

solo 2x baton juniorki:
I miejsce, Mistrz Polski - Agata Siwy, Azarianki Piekary Śląskie
II miejsce, I Wicemistrz Polski - Celina Grądzka, Gracjanki Stara Wieś
III miejsce, II Wicemistrz Polski - Alicja Chilarska, Finezja Wschowa 
 
solo baton seniorki młodsze:
I miejsce, Mistrz Polski - Julia Koterba, Tęcza I Racibórz
II miejsce, I Wicemistrz Polski - Jagoda Folta, Miraż Wronki
III miejsce, II Wicemistrz Polski - Wiktoria Pańczyk, Mały Zygzak Czerwionka-Leszczyny

solo baton seniorki starsze:
I miejsce, Mistrz Polski - Dżesika Skórska, Eksplozja Żory
II miejsce, I Wicemistrz Polski - Paulina Korgól, Seniorita Dobrzeń Wielki
III miejsce, II Wicemistrz Polski - Dominika Kłoda, Zygzak Czerwionka-Leszczyny

solo 2x baton seniorki:
I miejsce, Mistrz Polski - Dżesika Skórska, Eksplozja Żory
II miejsce, I Wicemistrz Polski - Justyna Szymura, Seniorita Dobrzeń Wielki
III miejsce, II Wicemistrz Polski - Paulina Korgól, Seniorita Dobrzeń Wielki 
 
duo/trio baton kadetki:
I miejsce, Mistrz Polski - Kornelia Grabarkiewicz, Martyna Mrowińska, Miraż Wronki
II miejsce, I Wicemistrz Polski - Oliwia Stroka, Julia Król, Tęcza IV Racibórz
III miejsce, II Wicemistrz Polski - Daria Skiba, Julia Troszyńska, Wanessa Konieczko, Diament Ozimek

duo/trio 2x baton kadetki:
I miejsce, Mistrz Polski - Aleksandra Ginalska, Aniela Łabojewska, Miraż Wronki
II miejsce, I Wicemistrz Polski - Nadia Kowalczyk, Wiktoria Szyra, Arabeska Zawada Książęca

duo/trio baton juniorki:
I miejsce, Mistrz Polski - Aleksandra Brzozowska, Aleksandra Carewicz, Karolina Kaziród, Fantazja Ogrodzieniec
II miejsce, I Wicemistrz Polski - Oliwia Czechowska, Natalia Szablewska, Miraż Wronki
III miejsce, II Wicemistrz Polski - Anna Dąbrowska, Olimpia Garstka, Miraż Wronki

duo/trio 2x baton juniorki:
I miejsce, Mistrz Polski - Marta Marek, Natalia Waloszek, Pantery Gliwice
II miejsce, I Wicemistrz Polski - Katrin Chrobok, Weronika Cisińska, Arriva Gogolin 
 
duo/trio baton seniorki:
I miejsce, Mistrz Polski - Agata Domarus, Paulina Korgól, Seniorita Dobrzeń Wielki
II miejsce, I Wicemistrz Polski - Julia Stoebe, Alicja Kaczmarek, Miraż Wronki
III miejsce, II Wicemistrz Polski - Klaudia Jeziak, Agnieszka Tabor, Fantazja Ogrodzieniec

duo/trio 2x baton seniorki:
I miejsce, Mistrz Polski - Martyna Nowak, Sandra Pieruszka, Arabeska Zawada Książęca
II miejsce, I Wicemistrz Polski - Klaudia Jeziak, Agnieszka Tabor, Fantazja Ogrodzieniec
III miejsce, II Wicemistrz Polski - Karolina Tyrol, Dominika Kłoda, Zygzak Czerwionka-Leszczyny 
 
miniformacje baton kadetki:
I miejsce, Mistrz Polski - Seniorita Dobrzeń Wielki
II miejsce, I Wicemistrz Polski - Gracjusie Stara Wieś
III miejsce, II Wicemistrz Polski - Miraż Wronki

miniformacje baton juniorki:
I miejsce, Mistrz Polski - Miraż Wronki
II miejsce, I Wicemistrz Polski - Tęcza III Racibórz
III miejsce, II Wicemistrz Polski - Pa-Mar-Sze Rogoźno

miniformacje baton seniorki:
I miejsce, Mistrz Polski - Zygzak Czerwionka-Leszczyny
II miejsce, I Wicemistrz Polski - Tęcza I Racibórz
III miejsce, II Wicemistrz Polski - Seniorita Dobrzeń Wielki

formacje baton przedszkolaki:
I miejsce, Mistrz Polski - Gracjolki Stara Wieś
II miejsce, I Wicemistrz Polski - Tęcza V Racibórz
III miejsce, II Wicemistrz Polski - Diament Ozimek

formacje baton kadetki:
I miejsce, Mistrz Polski - Seniorita Dobrzeń Wielki
II miejsce, I Wicemistrz Polski - Gracjusie Sara Wieś
III miejsce, II Wicemistrz Polski - Tęcza IV Racibórz

formacje baton juniorki:
I miejsce, Mistrz Polski - Miraż II Wronki
II miejsce, I Wicemistrz Polski - Fantazja Ogrodzieniec
III miejsce, II Wicemistrz Polski - Gracjanki Stara Wieś

formacje baton seniorki:
I miejsce, Mistrz Polski - Miraż I Wronki
II miejsce, I Wicemistrz Polski - Zygzak Czerwionka-Leszczyny
III miejsce, II Wicemistrz Polski - Seniorita Dobrzeń Wielki

formacje baton mamy mażoretek:
I miejsce, Mistrz Polski - Mamuśki Żory
II miejsce, I Wicemistrz Polski - Łódzkie Mażoretki Fame Łódź
III miejsce, II Wicemistrz Polski - Ageless Rogoźno


konkurencje pom-pom
solo pom-pom kadetki:
I miejsce, Mistrz Polski - Emilia Zawadzka, Uśmiech Tworków
II miejsce, I Wicemistrz Polski - Natalia Kamińska, Tęcza IV Racibórz
III miejsce, II Wicemistrz Polski - Wiktoria Gatnar, Arabeska II Zawada Książęca

solo pom-pom juniorki:
I miejsce, Mistrz Polski - Blanka Michalska, Iskierki Biezdrowo
II miejsce, I Wicemistrz Polski - Agata Sander, Uśmiech Tworków
III miejsce, II Wicemistrz Polski - Monika Kowalska, Olympia Siedliska

solo pom-pom seniorki:
I miejsce, Mistrz Polski - Aneta Pawlik, Uśmiech Tworków
II miejsce, I Wicemistrz Polski - Marta Szablewska, Miraż Wronki
III miejsce, II Wicemistrz Polski - Monika Zalewska, Azaria Piekary Śląskie
 
duo/trio pom-pom kadetki:
I miejsce, Mistrz Polski - Amelia Fojcik, Weronika Solich, Uśmiech Tworków
II miejsce, I Wicemistrz Polski - Oliwia Stroka, Julia Król, Natalia Kamińska, Tęcza IV Racibórz
III miejsce, II Wicemistrz Polski - Emilie Zdera, Julia Karoń, Daniela Piekorz, Seniorita Dobrzeń Wielki

duo/trio pom-pom juniorki:
I miejsce, Mistrz Polski - Donata Blokesz, Laura Gołąbek, Agata Sander, Uśmiech Tworków
II miejsce, I Wicemistrz Polski - Blanka Michalska, Julita Kamyszek, Iskierki Biezdrowo
II miejsce, I Wicemistrz Polski - Aleksandra Brzozowska, Aleksandra Carewicz, Karolina Kaziród, Fantazja Ogrodzieniec

duo/trio pom-pom seniorki:
I miejsce, Mistrz Polski - Julia Zawadzka, Patrycja Friedek, Sabina Modlich, Uśmiech Tworków
II miejsce, I Wicemistrz Polski - Aleksandra Wojteczek, Dominika Klimek, Tęcza I Racibórz
III miejsce, II Wicemistrz Polski - Barbara Smołka, Aleksandra Mikołajczyk, Tęcza I Racibórz

miniformacje pom-pom kadetki:
I miejsce, Mistrz Polski - Uśmiech Tworków
II miejsce, I Wicemistrz Polski - Tęcza IV Racibórz
III miejsce, II Wicemistrz Polski - Azarianki Piekary Śląskie

miniformacje pom-pom juniorki:
I miejsce, Mistrz Polski - Iskierki Biezdrowo
II miejsce, I Wicemistrz Polski - Uśmiech Tworków
III miejsce, II Wicemistrz Polski - Tęcza III Racibórz

miniformacje pom-pom seniorki:
I miejsce, Mistrz Polski - Uśmiech Tworków
II miejsce, I Wicemistrz Polski - Azaria Piekary Śląskie
III miejsce, II Wicemistrz Polski - Aplauz Marklowice

formacje pom-pom przedszkolaki:
I miejsce - Tęcza V Racibórz
II miejsce - Kolorowy Świat Leszno
III miejsce - Copacabana V Ciasna

formacje pom-pom kadetki:
I miejsce, Mistrz Polski - Uśmiech Tworków
II miejsce, I Wicemistrz Polski - Arabeska II Zawada Książęca
III miejsce, II Wicemistrz Polski - Tęcza IV Racibórz

formacje pom-pom juniorki:
I miejsce, Mistrz Polski - Tęcza III Racibórz
II miejsce, I Wicemistrz Polski - Pantery Gliwice
III miejsce, II Wicemistrz Polski - Flesz Lubomia

formacje pom-pom seniorki:
I miejsce, Mistrz Polski - Uśmiech Tworków
II miejsce, I Wicemistrz Polski - Arabeska I Zawada Książęca
III miejsce, II Wicemistrz Polski - Azaria Piekary Śląskie

formacje pom-pom mamy mażoretek:
I miejsce, Mistrz Polski - Uśmiech Tworków
II miejsce, I Wicemistrz Polski - Miraż Mammamija Wronki
III miejsce, II Wicemistrz Polski - Czarne Pantery Łódź


konkurencje mix
miniformacje mix kadetki:
I miejsce, Mistrz Polski - Tęcza IV Racibórz
II miejsce, I Wicemistrz Polski - Rytm III Długomiłowice
III miejsce, II Wicemistrz Polski - Arabeska II Zawada Książęca

miniformacje mix juniorki:
I miejsce, Mistrz Polski - Tęcza III Racibórz
II miejsce, I Wicemistrz Polski - Arabeska I Zawada Książęca
III miejsce, II Wicemistrz Polski - Fantazja Ogrodzieniec

miniformacje mix seniorki:
I miejsce, Mistrz Polski - Tęcza I Racibórz
II miejsce, I Wicemistrz Polski - Azaria Piekary Śląskie
III miejsce, II Wicemistrz Polski - Arabeska I Zawada Książęca

formacje mix kadetki:
I miejsce, Mistrz Polski - Seniorita Dobrzeń Wielki
II miejsce, I Wicemistrz Polski - Arabeska II Zawada Książęca
III miejsce, II Wicemistrz Polski - Axis II Kadłub

formacje mix juniorki:
I miejsce, Mistrz Polski - Seniorita Dobrzeń Wielki
II miejsce, I Wicemistrz Polski - Arriva Gogolin
III miejsce, II Wicemistrz Polski - Oleńka Opole

formacje mix seniorki:
I miejsce, Mistrz Polski - Tęcza I Racibórz
II miejsce, I Wicemistrz Polski - Delta Ozimek
III miejsce, II Wicemistrz Polski - Arabeska I Zawada Książęca

konkurencje show
formacje show kadetki:
I miejsce, Mistrz Polski - Tęcza IV Racibórz "Niespodziewana wizyta"
II miejsce, I Wicemistrz Polski - Zygzaczek Czerwionka-Leszczyny "Roztańczone śpiochy"
III miejsce, II Wicemistrz Polski - Aplauz Marklowice "Jaś i Małgosia"

formacje show juniorki:
I miejsce, Mistrz Polski - Finezja Wschowa "Wesele"
II miejsce, I Wicemistrz Polski - Tęcza III Racibórz "Laleczki z porcelany"
III miejsce, II Wicemistrz Polski - Mały Zygzak Czerwionka-Leszczyny "Święto wiosny"

formacje show seniorki:
I miejsce, Mistrz Polski - Rewia Osieczna "Praczki"
II miejsce, I Wicemistrz Polski - Zygzak Czerwionka-Leszczyny "W krainie słońca"
III miejsce, II Wicemistrz Polski - Rytm Czerwionka-Leszczyny "Impresja hiszpańska"

formacje show mamy mażoretek:
I miejsce, Mistrz Polski - Tęczowe Mamy Racibórz "W cygańskim rytmie"
II miejsce, I Wicemistrz Polski - Zygzak Plus Czerwionka-Leszczyny "Amerykańska przechadzka"

konkurencje flagi

solo flaga seniorki:
I miejsce, Mistrz Polski - Karolina Doruch, Nastya Łódź

solo 2x flaga seniorki:
I miejsce, Mistrz Polski - Karolina Doruch, Nastya Łódź

formacje flaga juniorki:
I miejsce, Mistrz Polski - Mały Zygzak Czerwionka-Leszczyny
II miejsce, I Wicemistrz Polski - Tęcza III Racibórz
  
konkurencje buława   

solo buława juniorki:
I miejsce, Mistrz Polski - Zuzanna Florczak, Łódzkie Mażoretki Fame Łódź

solo buława seniorki:
I miejsce, Mistrz Polski - Katarzyna Czyżak, Mażoretki ODML Leszno
II miejsce, I Wicemistrz Polski - Paulina Gołaszewska, Diament Płońsk
III miejsce, II Wicemistrz Polski - Kamila Rzepiela-Drgas, Finezja Wschowa

duo/trio buława seniorki:
I miejsce, Mistrz Polski - Jagoda Łuczak, Kamila Rzepiela-Drgas, Finezja Wschowa
II miejsce, I Wicemistrz Polski - Katarzyna Rymut, Wiktoria Rymut, Dominika Fryz, Anturja Skrzyszów

formacje buława seniorki:
I miejsce, Mistrz Polski - Dziewczęta z Buławkami Drezdenko

Komentarze

  1. Miraż w batonach, Uśmiech w pomponach!

    OdpowiedzUsuń
  2. przynajmniej tu są wyniki solówek juniorek i seniorek starszych

    OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz