Mistrzostwa Polski Mażoretek IMA 2016 - wyniki duo/trio

Wyniki XVIII Mistrzostw Polski Mażoretek
Kędzierzyn-Koźle, 20-22.05.2016 r. 



konkurencje duo/trio

baton kadetki:
 I miejsce, Mistrz Polski - Julia Wojtacha, Hanna Zdrowiak, Magdalena Wróblewska, Gracjusie Stara Wieś
 II miejsce, I Wicemistrz Polski - Małgorzata Walter, Milena Gnot, Oliwia Stroka, Tęcza III Racibórz
 III miejsce, II Wicemistrz Polski - Ksenia Dałek, Julia Wróbel, Emilia Konior, Gracjusie Stara

buława kadetki:
 II miejsce, I Wicemistrz Polski - Gabriela Pająk, Anna Pyrda, Nemezis Hecznarowice

pompom kadetki:
 I miejsce, Mistrz Polski - Małgorzata Walter, Milena Gnot, Tęcza III Racibórz
 II miejsce, I Wicemistrz Polski - Julia Lis, Julia Hoffmann, Iskierki Biezdrowo
 III miejsce, II Wicemistrz Polski - Amelia Smolarkiewicz, Oliwia Bilon, Iskierki Biezdrowo

baton juniorki:
 I miejsce, Mistrz Polski - Wiktoria Mąka, Milena Stajner, Emilia Fiegel, Tęcza III Racibórz
 II miejsce, I Wicemistrz Polski - Aniela Łabojewska, Amelia Sieczka, Miraż Wronki
 II miejsce, I Wicemistrz Polski - Oliwia Moch, Joanna Geres, Aleksandra Szulc, Delta Ozimek
 III miejsce, II Wicemistrz Polski - Agata Siwy, Magdalena Nolewajka, Wiktoria Dahoffer, Azarianki Piekary Śląskie

2x baton juniorki:
 I miejsce, Mistrz Polski - Julia Jasiczek, Natalia Kubica, Mały Zygzak Czerwionka-Leszczyny
 II miejsce, I Wicemistrz Polski - Aleksandra Ginalska, Patrycja Frąckowiak, Miraż Wronki
 III miejsce, II Wicemistrz Polski - Wiktoria Szyra, Nadia Kowalczyk, Arabeska II Zawada Książęca

buława juniorki:
 I miejsce, Mistrz Polski - Magdalena Sochacka, Gabriela Cygan, Nemezis Hecznarowice
 II miejsce, I Wicemistrz Polski - Oliwia Podchrząszcz, Alicja Kaczmarek, Dziewczęta z Buławami Drezdenko
 III miejsce, II Wicemistrz Polski - Aleksandra Cieślińska, Marta Cieślińska, Mażoretki MMOD OSP Sierpc 

pompom juniorki:
 I miejsce, Mistrz Polski - Ida Kokoszka, Karolina Danisz, Delta Ozimek
 II miejsce, I Wicemistrz Polski - Blanka Michalska, Julita Kamyszek, Iskierki Biezdrowo
 III miejsce, II Wicemistrz Polski - Natalia Gierlich, Julia Machulik, Rytm Czerwionka-Leszczyny

baton seniorki:
 I miejsce, Mistrz Polski - Oliwia Czechowska, Natalia Szablewska, Miraż Wronki
 II miejsce, I Wicemistrz Polski - Julia Koterba, Daria Mucha, Tęcza I Racibórz
 III miejsce, II Wicemistrz Polski - Paulina Korgól, Agata Domarus, Seniorita Dobrzeń Wielki

2x baton seniorki:
 I miejsce, Mistrz Polski - Justyna Szymura, Agnieszka Gbur, Seniorita Dobrzeń Wielki
 II miejsce, I Wicemistrz Polski - Klaudia Judkowiak, Kamila Łabojewska, Miraż Wronki
 III miejsce, II Wicemistrz Polski - Alicja Chilarska, Karolina Gurgurewicz, Finezja Wschowa

buława seniorki:
 I miejsce, Mistrz Polski - Agata Majchrzak, Klaudia Kulińska, Mażoretki ODML Leszno
 II miejsce, I Wicemistrz Polski - Aneta Szczurek, Gabriela Radwan, Kinga Pierkiel, Nemezis Hecznarowice
 III miejsce, II Wicemistrz Polski - Katarzyna Sochacka, Katarzyna Formas, Nemezis Hecznarowice

flaga seniorki:
 I miejsce, Mistrz Polski - Emilia Front, Justyna Bochenek, Magdalena Wojtyszyn, Delta Ozimek
 II miejsce, I Wicemistrz Polski - Anna Gembalska, Weronika Dąbrowska, Big Bang Gostyń
 III miejsce, II Wicemistrz Polski - Marta Angel, Elżbieta Lach, Julia Langner, Tupot Dąbrowa

pompom seniorki:
 I miejsce, Mistrz Polski - Dominika Klimek, Aleksandra Wojteczek, Tęcza I Racibórz
 II miejsce, I Wicemistrz Polski - Angelika Piotrowicz, Karolina Mientus, Aleksandra Frydrych, Element-M Tarnów Opolski
 III miejsce, II Wicemistrz Polski - Angelika Gajda, Kinga Nowińska, Copacabana I Ciasna

Komentarze