O stronie

Sport mażoretkowy staje się coraz popularniejszą dyscypliną, nie tylko w Polsce, ale i w niemalże całej Europie. Świadczy o tym fakt stale rosnącej ilości zespołów startujących na imprezach krajowych i międzynarodowych. Coraz więcej dziewcząt wkracza w świat mażoretek, gdzie króluje wdzięk, gracja, elegancja, płynność ruchów, piękno.

Chcemy popularyzować ruch mażoretkowy w Polsce i na świecie poprzez ten serwis, a także dążyć do jednoczenia się mażoretkowej społeczności. Mamy nadzieję, że uda nam się choć w małym stopniu osiągnąć nasz cel.

Redaktorkami są osoby, które o tej dyscyplinie wiedzą najwięcej - mażoretki, a także mamy mażoretek, co sprawia, że artykuły przez nas publikowane są w pełni rzetelne, zgodne z prawdą, a ich autorzy mają wiedzę na temat tego, co piszą. 

Uczestniczymy także w takich imprezach jak: Mistrzostwa Świata, Mistrzostwa Europy, Mistrzostwa Polski, Regionalne Mistrzostwa Polski czy Festiwal Mażoretek "Parada".

Naszym sztandarowym przedsięwzięciem jest plebiscyt "Diamentowa Mażoretka", który organizujemy od 2014 r. Możemy pochwalić się m.in. honorowym patronatem prezesa Stowarzyszenia Mażoretek Tamburmajorek i Cheerleaderek Polskich, pana Stanisława Rewieńskiego, oraz tysiącami uśmiechów podczas wręczania nagród. 

To coś więcej niż tylko strona internetowa - to pasja redaktorek, przyjaciel wszystkich polskich mażoretek, obserwator zawodów. Znajdziesz tutaj relacje z mistrzostw, fotogalerie, wywiady i nie tylko! Bo mażoretki to nie taniec, to styl życia!

Komentarze